NGS Clutch Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Clutch (44 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS Clutch eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

CLUTCH
USER’S MANUAL
www.ngs.eu
English i Français i Español i Deutsch i Italiano i Português i Polski
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Clutch |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 400 g |
| Bredd: | 215 mm |
| Djup: | 33 mm |
| Höjd: | 80 mm |
| Förpackningens bredd: | 230 mm |
| Batterikapacitet: | 530 mAh |
| Ljudformat som stöds: | MP3, RealAudio, WMA |
| Frekvensband: | FM |
| Larmfunktion: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av tuner: | Analog |
| Väckarklocka: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium Polymer (LiPo) |
| Typ av minneskort: | MMC, SD |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Låddjup: | 70 mm |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 8 W |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), USB |
| Frekvensområde: | 150 - 18000 hz |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | Stöds inte |
| Strömkälla: | Battery, USB |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Drifttid för batteri: | 5 h |
| Aux-In: | Ja |
| Antalet förinställda stationer: | 30 |
| Typ av radio: | Klockradio |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Clutch ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio NGS Manualer
9 September 2025
20 Augusti 2024
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026