NGS Footrest Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för NGS Footrest (2 sidor) i kategorin Kontorsstol. Denna manual har varit användbar för 35 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.1 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.144
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | Kontorsstol |
| Modell: | Footrest |
| Vikt: | 1140 g |
| Bredd: | 290 mm |
| Djup: | 60 mm |
| Höjd: | 430 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Höjdjustering: | Ja |
Kontorsstol Manualer
Nyaste Kontorsstol Manualer
3 April 2026
2 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026