NGS Spectra Bruksanvisning
NGS Tangentbord Spectra
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Spectra (1 sidor) i kategorin Tangentbord. Guiden har ansetts hjälpsam av 49 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS Spectra eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

www.ngs.eu
DESCRIPTION
-Wired slim multimedia silent keyboard with 8+12
multimedia keys.
-Slim silent keys that reduce key-click sounds at least 95%.
-USB-A connection.
MAIN CHARACTERISTICS
-Silent keys
-8+12 multimedia keys
-Slim keys
-Anti-slip rubber feet
-Tilt adjustment
-USB-A connection
PACKAGE CONTENTS
-SPECTRA
-Installation guide
W
D
H
320
10
32
4
8
465 310 200 -
450 175 28 -
437 149 20 -
LOGISTIC DATA
Dimensions (mm)
and weight (g)
W D H
- Units per pallet:
- Units per box:
- Boxes per pallet:
- Boxes on base:
- Boxes in height:
- External box:
- Package:
- Product:
SPECTRA
WIRED SLIM MULTIMEDIA SILENT KEYBOARD
ES
FR
PT
8435430625707
8435430624052
8435430625721
8435430625714
8435430624069
8435430625738
ES
FR
PT
GIFTBOX:EXPORT CARTON:
USB A
MULTIMEDIA
KEYS
@
SLIM KEYS
SILENT KEYSCORD LENGTH
1.5m
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | Spectra |
| Färg på produkten: | Paars |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Snäll: | Stoomstrijkijzer |
| Vattentankens kapacitet: | 0.3 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antidroppfunktion: | Ja |
| Sprayfunktion: | Ja |
| Kontinuerlig ånga version: | 50 g/min |
| Vertikal ångfunktion: | Ja |
| Variabel ånga: | Ja |
| Yttersulans material/beläggning: | SteamGlide Elite-zoolplaat |
| Steam boost prestanda: | 250 g/min |
| Fortsätt stoom: | Ja |
| Steam boost funktion: | Ja |
| Järnets kraft: | 2800 W |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Spectra ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tangentbord NGS Manualer
7 Mars 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
24 September 2024
23 September 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026