Niceboy HIVE Prodigy 4 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Niceboy HIVE Prodigy 4 (42 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Niceboy HIVE Prodigy 4 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

hive PRODIGY 4
User Manual / Wireless Headphones
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | HIVE Prodigy 4 |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 153 g |
| Bredd: | 72 mm |
| Djup: | 168 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Ljudformat som stöds: | AAC, SBC |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Antal knappar: | 3 |
| Uppspelningstid: | 50 h |
| Produktens färg: | Vit |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Kabel inkluderad: | USB Type-C |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Typ av örondel: | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 97 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Niceboy HIVE Prodigy 4 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur Niceboy Manualer
27 September 2025
27 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
14 Augusti 2025
14 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026