Niceboy ORYX X220 Iris Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Niceboy ORYX X220 Iris (22 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Niceboy ORYX X220 Iris eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

oryx X220 IRIS
User Manual / Gaming Heaphones
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | ORYX X220 Iris |
| Produkttyp: | Headset |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Kabelfärg: | Svart |
| USB-kontakt: | USB Type-A |
| Drivenhet: | 50 mm |
| Kabellängd: | 2.2 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -42 dB |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 112 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Niceboy ORYX X220 Iris ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur Niceboy Manualer
27 September 2025
27 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
14 Augusti 2025
14 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026