Niceboy ION Charles i3 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy ION Charles i3 (150 sidor) i kategorin Robotdammsugare. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
150
Nedladdningar
1.505
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | Robotdammsugare |
| Modell: | ION Charles i3 |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 2150 g |
| Höjd: | 78 mm |
| Batterikapacitet: | 4400 mAh |
| Diameter: | 320 mm |
| Drifttid: | - min |
| Form: | Rund |
| Integrerade sensorer: | Infraröd sensor |
| Dammkapacitet (totalt): | 0.6 l |
| Batterier krävs: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Dammsugarprogram: | Punkt |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 15 W |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Basstationens funktioner: | Laddning |
| HEPA filtreringssystem: | Ja |
| Automatiskt vägval: | Ja |
| Typ av golvytor: | Carpet, Hard floor |
| Våttorkning: | Ja |
| Återvänder automatiskt till basstation: | Ja |
| Kantigenkänning: | Ja |
Robotdammsugare Niceboy Manualer
10 Mars 2026
27 September 2025
27 September 2025
26 September 2025
18 September 2024
Robotdammsugare Manualer
Nyaste Robotdammsugare Manualer
2 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026