Onkyo TX-SR383 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Onkyo TX-SR383 (81 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Onkyo TX-SR383 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/81
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Onkyo |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | TX-SR383 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 285 mm |
| Djup: | 218 mm |
| Höjd: | 386 mm |
| Ljudnivå: | 35 dB |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Tillgångar: | 30 W |
| Vattentankens kapacitet: | 4.5 l |
| Lämplig för rum upp till: | - m² |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Lämplig för rumsvolymer upp till: | - m³ |
| Förångningsteknik: | Stoom |
| Befuktningskapacitet: | 400 ml/u |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Onkyo TX-SR383 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Onkyo Manualer
15 Mars 2026
1 Februari 2026
28 Januari 2026
24 Januari 2026
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
