Opticron Natura BGA ED Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Opticron Natura BGA ED (2 sidor) i kategorin Kikare. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
788
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Opticron |
| Kategori: | Kikare |
| Modell: | Natura BGA ED |
| Färg på produkten: | Aluminium |
| Bredd: | 158 mm |
| Djup: | 56 mm |
| Höjd: | 28 mm |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Inspänning: | 220 V |
| Stöder Windows: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| Utström: | 3 A |
| Spännande: | 5 V |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Väggmonteringssats: | Ja |
| Överföringshastighet: | 5000 Mbit/s |
| Hot-swap: | Ja |
| Antal portar: | 7 |
| Hub-gränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
Kikare Opticron Manualer
28 December 2024
21 September 2024
21 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
Kikare Manualer
Nyaste Kikare Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026