Optimum PK-1560 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Optimum PK-1560 (12 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Optimum PK-1560 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Kuchenka elektryczna
PK-1560
PL Instrukcjaobsługi.........................................................6
UK OperatingInstructions. ...................................................10
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Optimum |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PK-1560 |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 10000 g |
| Bredd: | 400 mm |
| Djup: | 380 mm |
| Höjd: | 200 mm |
| Snäll: | Contactgril |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Typ av material (överst): | Grillplaat |
| Antal brännare/kokzoner: | 1 zone(s) |
| Lätt att städa: | Ja |
| Tillgångar: | 1600 W |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Inbyggd funktion: | Nee |
| Vormfaktor: | Tafelblad |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Totala tillgångar: | 1600 W |
| Avtagbar spillplatta: | Ja |
| Lock: | Nee |
| Tapblad: | Ja |
| Bakyta (BXD): | 340 x 340 mm |
| Matlagningsytmaterial: | Roestvrijstaal |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Hjulhjul: | Nee |
| Kokyta form: | Vierkant |
| Ben: | Ja |
| Antal ben/ben: | 4 poot/poten |
| Rökfunktion: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Optimum PK-1560 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Optimum Manualer
14 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
26 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026