Optimum PK-2246 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Optimum PK-2246 (16 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Optimum PK-2246 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Kuchenka elektryczna
PK-2246
PL Instrukcjaobsługi.........................................................6
UK OperatingInstructions. ...................................................10
HU Használatiutasítás........................................................13
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Optimum |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PK-2246 |
| Vikt: | 340 g |
| Typ av seriell anslutning: | RS-422, RS-485 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Inspänning: | 12 - 48 V |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10, 100 Mbit/s |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 85 °C |
| Kompatibla operativsystem: | SCO Unix, OpenServer\nUnixWare v2.1, v7\nUnix SVR 4.2\nUnix QNX 4.25, QNX 6\nSolaris 10\nFreeBSD\nAIX 5.x\nHP-UX 11i\nMac OS v10.3\nLinux v2.4.x, v2.6.x |
| Nätverksprotokoll som stöds: | ICMP, IP, TCP, UDP, DHCP, BOOTP, Telnet, DNS, HTTP, SMTP, IGMP v1/2 |
| Säkerhet: | UL, LVD |
| Mått (B x D x H): | 52 x 80 x 22 mm |
| Seriell port(ar): | 1 |
| Förvaltningsprotokoll: | SNMP v1 |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 95 procent |
| Isolering: | 1.5 kV |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Optimum PK-2246 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Optimum Manualer
14 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
26 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026