Oranier EBH 9826 04 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Oranier EBH 9826 04 (20 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Oranier EBH 9826 04 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | EBH 9826 04 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 540 g |
| Förpackningens vikt: | 660 g |
| Snäll: | AV-zender |
| LED-indikatorer: | Link, Power |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Nuvarande: | 1.25 A |
| USB-kontakttyp: | Mini-USB B |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Material: | Metaal |
| Grafikupplösningar som stöds: | 4096 x 2160 |
| Fjärrkontroll (IR) ingång: | 1 |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Fjärrutgång (IR).: | 1 |
| HDMI in: | 1 |
| RS-232 ingångsportar: | 1 |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Mått (B x D x H): | 105 x 115 x 26 mm |
| Bandbreedte: | 10.2 Gbit/s |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Driftspänning: | 24 V |
| HDBaseT-port: | Ja |
| Maximal-räckvidd: | 60 m |
| Strömförbrukning (typiskt): | 6.3 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 90 procent |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Oranier EBH 9826 04 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Oranier Manualer
12 Mars 2026
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
1 April 2025
7 Februari 2025
28 December 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026