Oranier EBR 7070 Rustico Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Oranier EBR 7070 Rustico (20 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Oranier EBR 7070 Rustico eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | EBR 7070 Rustico |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 75 g |
| Bredd: | 102 mm |
| Djup: | 61 mm |
| Höjd: | 13 mm |
| Förpackningens vikt: | 164 g |
| Förpackningens bredd: | 161 mm |
| Djuppackning: | 130 mm |
| Förpackningshöjd: | 40 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Strömförsörjning: | USB3.0 |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Instruktioner: | Ja |
| USB uttag: | Ja |
| USB-kontakttyp: | USB Type-A |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Videokomprimeringsformat: | MPEG4 |
| Medföljande kablar: | USB Type-A |
| Inspelningsupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| USB-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and play: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| Typ av mat: | USB |
| siffra: | 1 |
| Förvaringstemperatur: | -25 - 70 °C |
| Internera: | Nee |
| Videoingång: | HDMI |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 90 procent |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| Värdgränssnitt: | HDMI |
| HDMI in: | 1 |
| Mått (B x D x H): | 102 x 61 x 13 mm |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Drifttemperatur (TT): | -5 - 55 °C |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
| Typomvandlare: | Formaatomzetter |
| Ljudstöd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Oranier EBR 7070 Rustico ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Oranier Manualer
12 Mars 2026
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
1 April 2025
7 Februari 2025
28 December 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026