Oranier STK657 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Oranier STK657 (1 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Oranier STK657 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

60
0.76
L
STK657
kWh/cycle*
0.76
kWh/cycle*
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | STK657 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Barnlås: | Ja |
| LED-indikatorer: | Y, Stand-by |
| Skärm diagonal: | 37 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Ljusstyrka: | 450 cd/m² |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| PC-ljud ingång: | Nee |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 1 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Certifiering: | UL, CUL, FCC Class B |
| Analog signalformat: | NTSC |
| HDCP: | Ja |
| Luidsprekers: | Ja |
| HD typ: | Full HD |
| 3D: | Nee |
| HDMI: | Ja |
| Displayteknik: | LCD |
| Respons tid: | 8 ms |
| Pixelpitch: | 0.42675 x 0.42675 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 1024 (SXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA) |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 200 mm |
| Bild-i-bild: | Nee |
| Hållbarhetscertifikat: | ENERGY STAR |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000:1 |
| Djup (utan bas): | 40.89 mm |
| Höjd (utan bas): | 562.3 mm |
| Bredd (utan bas): | 897.64 mm |
| Vikt (utan bas): | 16000 g |
| PC-ingang (D-Sub): | Nee |
| Typ av tuner: | Analoog & digitaal |
| Digitalt signalformat: | ATSC |
| Enhetsbredd (med stativ): | 897.64 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 213.8 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 607.57 mm |
| Vikt (med stativ): | 17998 g |
| Text-TV: | Nee |
| På/av timer: | Ja |
| Elektronisk TV-guide: | Nee |
| Gemensamt gränssnitt (CI): | Nee |
| Antal RF-portar: | 1 |
| Antal RGB-portar: | 1 |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Ström LED: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Kamfilter: | 3D |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 120 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 79 W |
| Slaaptimer: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Oranier STK657 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Oranier Manualer
12 Mars 2026
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
1 April 2025
7 Februari 2025
28 December 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026