Oranier EBS 9912 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Oranier EBS 9912 (20 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Oranier EBS 9912 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

AT CHD
4029808335356 / 4029808359963
EBS 9912 04 · EBH 9915 04 · 0048
Einbau-Backofen EBS 9912
Einbau-Herd EBH 9915
Bedienungs- und Installationsanleitung
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Oranier |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | EBS 9912 |
| Förpackningens vikt: | 7300 g |
| Skärm diagonal: | 19 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 160 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 155 ° |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 800:1 |
| Ljusstyrka: | 200 cd/m² |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 515 x 175 x 450 mm |
| Frekvensområde horisontellt: | 31.5 - 80 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 56.3 - 75 Hz |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| Certifiering: | UL, cUL, TUV-T, Argentina S, CE, FCC, VCCI, IC, C-TICK\nClass B, NOM. BSMI, KCC, CCC, China RoHS |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| Upplösning (maximal analog): | 1280 x 1024 Pixels |
| Full HD: | Nee |
| HDCP: | Nee |
| RS-232 port: | 1 |
| Displayteknik: | LCD |
| Respons tid: | 10 ms |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Bildförhållande: | 5:4 |
| Effektiv bilddiameter: | 376 x 301 mm |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Vikt (utan bas): | 5200 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Typ av mat: | DC |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 90 procent |
| AC-adapter, utspänning: | 12 V |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 50000 uur |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Mått (B x D x H): | 415 x 51 x 343 mm |
| USB Touch-port: | Ja |
| Standardupplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| HD-klar: | Nee |
| Strömförbrukning (typiskt): | 38 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 80 procent |
| Antal USB Touch-portar: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Oranier EBS 9912 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Oranier Manualer
12 Mars 2026
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
1 April 2025
7 Februari 2025
28 December 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026