Orava RM-600 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orava RM-600 (18 sidor) i kategorin Stavmixer. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orava RM-600 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

RM-600
Instruction manual
Kitchen hand mixer
EN
RM-600
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | Stavmixer |
| Modell: | RM-600 |
| Bredd: | 65 mm |
| Djup: | 65 mm |
| Höjd: | 365 mm |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Modell: | Stavmixer |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Effekt: | 600 W |
| Skålkapacitet: | - l |
| Strömkälla: | AC |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kniv, material: | Rostfritt stål |
| Enkel att plocka isär: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orava RM-600 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Stavmixer Orava Manualer
25 September 2024
17 September 2024
Stavmixer Manualer
Nyaste Stavmixer Manualer
1 April 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026
14 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026