Orava RR-41 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orava RR-41 (22 sidor) i kategorin Skivspelare. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
1.428
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | Skivspelare |
| Modell: | RR-41 |
| Bredd: | 320 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 290 mm |
| AUX ut: | Nej |
| Inbyggd radio: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Antal talare: | 2 |
| Aux-In: | Nej |
| Ineffekt: | 12 W |
| Nominella hastigheter: | 33, 45, 78 RPM |
Skivspelare Manualer
Nyaste Skivspelare Manualer
29 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
17 Mars 2026