Orava VY-224 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orava VY-224 (22 sidor) i kategorin dammsugare. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
700
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orava |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VY-224 |
| Vikt: | 930 g |
| Bredd: | 415 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 110 mm |
| Laddningstid: | 5 h |
| Drifttid: | 20 min |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Strömförbrukning (vanlig): | 100 W |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 18 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 72 dB |
| Dammsugarens luftfiltrering: | Ej tillgänglig |
| Smutskapacitet, torr: | 0.5 l |
dammsugare Orava Manualer
25 September 2024
15 September 2024
15 September 2024
15 September 2024
15 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026