Orbegozo AP 1000 Bruksanvisning
Orbegozo dammsugare AP 1000
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo AP 1000 (18 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo AP 1000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

ASPIRADORDE MANO
HANDVACUUMCLEANER
ASPIRATEURDEMAIN
ASPIRADORDE MÃO
AP 1000
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
sonifer@sonifer.es
Made inPRC
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridad deuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveit forreferenceinordertoobtain
thebest resultsand ensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estla seulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamenteantes deutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.Só
assim,poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | AP 1000 |
| Vikt: | 4500 g |
| Bredd: | 390 mm |
| Djup: | 98 mm |
| Höjd: | 209 mm |
| Kraftkälla: | AC |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Laddningstid: | - h |
| Drifttid: | - min |
| Ingångseffekt: | 1010 W |
| Filtrering: | Ja |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Blue, White |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Rengöringstyp: | Torr&våt |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Batterispänning: | 3.6 V |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Smutskapacitet, torr: | - l |
| Dammsugarrörsmontering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo AP 1000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
4 September 2024
13 Augusti 2024
10 Augusti 2024
30 Juli 2024
28 Juli 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026