Orbegozo AP 4500 Bruksanvisning
Orbegozo dammsugare AP 4500
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo AP 4500 (21 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo AP 4500 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

ASPIRADOR DE MANO- MANUAL DE INSTRUCCIONES
HAND VACUUM CLEANER - INSTRUCTION MANUAL
ASPIRATEUR DE MAIN- MANUEL D’INSTRUCTIONS
ASPIRADOR DE MÃO- MANUAL DE INSTRUÇÕES
AP 4500
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
sonifer@sonifer.es
MadeinPRC
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveit forreferenceinordertoobtainthe
best resultsand ensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtouteconsultation
future.C’est laseulefaçon d’obtenir les meilleursrésultatset unesécuritéoptimale d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | AP 4500 |
| Produkttyp: | Skaftdammsugare |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Drifttid: | 40 min |
| Batteriteknik: | Litium |
| Produktens färg: | Black, Blue, Grey |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Rengöringstyp: | Torr&våt |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Sugkraft: | 8000 Pa |
| Möbelmunstycke ingår: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Batterispänning: | 29 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Max. ineffekt: | 150 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | Cyklonisk |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Damm kapacitet: | 0.3 l |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor |
| Löstagbar handdammsugare: | Ja |
| Borstform: | Rektangulär |
| Golvmunstycke inkluderat: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo AP 4500 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
4 September 2024
13 Augusti 2024
10 Augusti 2024
30 Juli 2024
28 Juli 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026