Orbegozo BF 0128 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo BF 0128 (16 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo BF 0128 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

VENTILADOR BOX FAN - MANUAL DE INSTRUCCIONES
BOX FAN - INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEUR BOX FAN -MANUEL D’INSTRUCTIONS
VENTILADOR BOX FAN-MANUAL DE INSTRUÇÕES
BF0128
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago, 86
30007 Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MADE IN P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
asípodráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthis manualcarefully before running thisappliance and saveitfor referencein order to obtain
the best resultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivement ce manuel avant d’utiliser cetappareil etconservez-lepour toute
consultation future. C’est laseule façon d’obtenir les meilleurs résultatset une sécurité optimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamente antesde utilizar esteaparelho e guarde-opara consulta futura. Só
assim, poderáobter osmelhores resultadosea máximasegurançana utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | BF 0128 |
| Strömförsörjning: | 230V, 50Hz |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Placering: | Golv |
| Bladlängd: | 23 mm |
| Antal fläktblad: | 3 |
| Produktens färg: | Vit |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23 W |
| Fläktdiameter: | - mm |
| Oscillationsområde: | 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo BF 0128 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025