Orbegozo BF 1030 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo BF 1030 (21 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo BF 1030 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VENTILADORDE SUELO- MANUALDE INSTRUCCIONES
BOX FAN- INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEURBOXFAN- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTOINHADE CAIXA- MANUALDEINSTRUÇÕES
BF 1030
SoniferS.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinPRC
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoyguárdeloparafuturasconsultas.Sóloasí
podráobtener los mejoresresultadosy la máxima seguridad deuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveit forreferenceinordertoobtain
thebest resultsand ensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estla seulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.Só
assim,poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | BF 1030 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 300 g |
| Höjd: | 149.5 mm |
| Snäll: | CCTV-bewakingscamera |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP66 |
| Vormfaktor: | Rond |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Maximal upplösning: | 1280 x 960 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 1.3 MP |
| Diameter: | 70 mm |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Minimal belysning: | 0.01 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 49 ° |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL |
| Full HD: | Nee |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/50000 - 1/30 s |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| Signal-brusförhållande: | 62 dB |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Väderbeständig: | Ja |
| Night vision scope: | 20 m |
| Wifi: | Nee |
| Strömförbrukning (typiskt): | 4 W |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 60 °C |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 180 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo BF 1030 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025