Orbegozo BP 5000 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo BP 5000 (34 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo BP 5000 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

ESTUFA DECUARZO - MANUAL DE INSTRUCCIONES
QUARTZ HEATER - INSTRUCTION MANUAL
RADIATEUR DUQUARTZ- MANUEL D’INSTRUCTIONS
CALEFATOR DE QUARTZO- MANUAL DE INSTRUÇÕES
BP5000
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
sonifer@sonifer.es
Made inP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasípodrá
obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunning thisapplianceand saveit for referenceinordertoobtainthebest
resultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute consultation
future.C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité optimaled’utilisation.
Leiaeste manualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderá obter osmelhoresresultadosea máximasegurançana utilização.
-Esteproductoestáindicadoúnicamente enlugaresabrigadoso paraunautilizaciónpuntual.
- Thisproductisonlysuitable for wellinsulatedspacesoroccasionaluse.
-Ce produit ne peut être utilisé que dansdeslocauxbien isolésoude manièreoccasionnelle.
-Esteprodutoé adequadoapenasparaespaçosbem isolados espaçosouutilizaçãoocasional.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | BP 5000 |
| Bredd: | 265 mm |
| Djup: | 144 mm |
| Höjd: | 350 mm |
| Handtag: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Modell: | Elektrisk kvartsvärmare |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Bärbar: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Floor, Table |
| Typ av värmeelement: | Kvartsglas |
| Värmeeffekt (min): | 400 W |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 800 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 800 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Strömlysdiod: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo BP 5000 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026