Orbegozo HBF 90 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo HBF 90 (28 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo HBF 90 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

EFDNSCCESSTUALLAAMMAAZUL–NUALEITRUION
BLLUEFAMME-IINSTRUCTONAALNU
POOURFLAMMMEEBLU-ANELD’NSUITTRUCINS
AAAZAQECEDUORCHMAUL-MNDNSÇÕESUALEITRU
HBF90
Sonifer,S.A.
AvSa86eniddaentiago,
3000r7Mucia
España
E-mar@il:sionfesonifer.es
Leeeeeaatenmtansunteetemanaaltsduetiilzarsteapdaárratoygulopfuucsus.aratrasonlta
Sósípodráobnmsuoloateerloseeejorsrltadsylamáximdduaseguriadeso.
Rhnucfubfunnnhppncnsfofncdeadtismaalarellyeorreigtisaliaeadaveitrreereeinorerto
obbnutainh teeeestrsunltsadsreesfause.
Veeeeuillzlirieaentvmcnuentemalaavntd’uscpconspoutiileretapareileteervz-lertteou
consuofuussuflttaintre.C’etlaeleaçond’obnmuteilreseillersrésuunlttasetesécurité
optilmaed’uson.tiilati
Leeeeiaesmnucuddosmteaaliaannteattesdueilizaaaresteprlhuoegard-consuoparalta
fuutra.Sóasspodosuoim,erábhteerosmloresreltadseamáxanaimasegurçanautilizção.
Espoduconosdcdopcfccnpte rt e aeua aar aleaió rrimaia.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | HBF 90 |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Antal effektnivåer: | 3 |
| Timer: | Ja |
| Värmekälla: | propan/butan |
| Vikt: | 1814.3 g |
| Bredd: | 101.6 mm |
| Djup: | 152.4 mm |
| Höjd: | 194.3 mm |
| Handtag: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Indikator ljus: | Ja |
| Lämplig för: | Binnen |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Timerlängd (max): | 1 uur |
| Värmekraft: | 1500 W |
| Placeringsalternativ: | Desk, Floor |
| Typ av värmeelement: | Keramisch |
| Värmeeffekt (min): | - W |
| Produktens färg: | Svart |
| Värmeeffekt: | 4200 W |
| Styrhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo HBF 90 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026