Orbegozo CF 01105 M Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CF 01105 M (29 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CF 01105 M eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

VENTILADORDETECHO–MANUALDEINSTRUCCIONES
CEILING FAN-INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEURDU PLAFOND- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTILADORDETETO-MANUALDEINSTRUÇÕES
CF01105MCF03105B CF05132MCF07132B
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sóloasípodrá
obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunning thisapplianceand saveit for referenceinordertoobtainthebest
resultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute consultation
future.C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité optimaled’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeusaresteaparelhoe guarde-opara referênciafutura.A única
maneirade obter osmelhores resultadoseamáximasegurançade uso.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CF 01105 M |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 830 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 700 mm |
| Förpackningens bredd: | 830 mm |
| Djuppackning: | 555 mm |
| Förpackningshöjd: | 180 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Monteringsmetod: | Bureau |
| Ursprungsland: | Taiwan |
| Maximal viktkapacitet: | 8 kg |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Rotationsvinkel: | 180 ° |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 75 x 75 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 100 x 100 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 4 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 180 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 830 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 555 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 180 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 30 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | HS7326909890 |
| Produkter per pall (EU): | 14 stuk(s) |
| Minsta skärmstorlek: | 19 " |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Höjdjusteringsområde: | 0 - 700 mm |
| Breddjusteringsområde: | 520 - 830 mm |
| Typ av höjdjustering: | Handmatig |
| Produktens färg: | Trä |
| Strömförbrukning (vanlig): | 50 W |
| Fläktdiameter: | 1050 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Oscillationsområde: | 360 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CF 01105 M ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025