Orbegozo PW 1021 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo PW 1021 (22 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo PW 1021 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VENTILADOR DE SOBREMESA- MANUAL DE INSTRUCCIONES
TABLE FAN - INSTRUCTION MANUAL
VENTILATEUR DE TABLE- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTILADOR DE TABELA- MANUALDE INSTRUÇÕES
PW 1019 - PW1020 -PW 1021
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago, 86
30007Murcia España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MadeinPRC
Leaatentamenteestemanualantesde utilizaresteaparatoyguárdeloparafuturasconsultas.Sóloasípodrá
obtenerlosmejoresresultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsave itforreferenceinordertoobtainthebest
resultsandensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementce manuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtouteconsultationfuture.
C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécurité optimaled’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.Sóassim,
poderá obter osmelhoresresultadosea máximasegurançana utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PW 1021 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Boven |
| Vikt: | 42000 g |
| Bredd: | 940 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 880 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 186 kWu |
| Förpackningens vikt: | 46000 g |
| Förpackningens bredd: | 995 mm |
| Djuppackning: | 710 mm |
| Förpackningshöjd: | 882 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys nettokapacitet: | 238 l |
| Fryskapacitet: | 22 kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Nee |
| Typ av lampa: | LED |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 35 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 2 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Placering: | Bord |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Konvertibel frys: | Nee |
| Måttenhet temperatur: | °C |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Borst |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Röd |
| Förpackningstyp: | Låda |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Fläktdiameter: | 100 mm |
| Strömkälla av typen: | AC, USB |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo PW 1021 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025