Orbegozo CP 73132 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo CP 73132 (22 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo CP 73132 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VENTILADORDETECHO–MANUALDEINSTRUCCIONES
CEILING FAN-INSTRUCTIONMANUAL
VENTILATEURDU PLAFOND- MANUELD’INSTRUCTIONS
VENTILADORDETETO-MAENUALDEINSTRUÇÕES
CP73132 CP 74132CP94132 CP95132
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtenerlosmejores resultados ylamáximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceand saveitforreferenceinorderto
obtainthe bestresultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivementce manuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepour toute
consultationfuture.C’estla seulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.
Sóassim,poderáobteros melhoresresultados e amáximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CP 73132 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Höjd: | 490 mm |
| Snäll: | Huishoudelijke ventilator met bladen |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tafel |
| Justerbar i höjdled: | Nee |
| Typ av strömkälla: | AC |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 40 W |
| Ventilator diameter: | 345 mm |
| Autosvängning: | Ja |
| Oscillationsintervall: | 90 ° |
| lutningsjusteringar: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo CP 73132 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025