Orbegozo CPW 02120 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orbegozo CPW 02120 (34 sidor) i kategorin Fläkt. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
1.419
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | CPW 02120 |
| Timer: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Ljusflöde: | 1000 LM |
| Färgtemperatur: | 4200 K |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | A |
| Fläktdiameter: | 1200 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Lampor: | 12 W |
| Höjdjustering: | Nej |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Inbyggd ljus: | Ja |
| Timerns varaktighet (max): | 4 h |
| Stöd för mobilapp: | Ja |
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025