Orbegozo PWS 0166 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orbegozo PWS 0166 (10 sidor) i kategorin Fläkt. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
272
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | PWS 0166 |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 3 |
| Skyddsgaller: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Strömförbrukning (vanlig): | 160 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Fläktdiameter: | 650 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Höjdjustering: | Ja |
Fläkt Orbegozo Manualer
31 December 2025
31 December 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025