Orbegozo RM 1510 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Orbegozo RM 1510 (32 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.116
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | RM 1510 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Bredd: | 690 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 540 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Modell: | Oljefritt värmeelement |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Nej |
| Bärbar: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Typ av värmeelement: | Glimmer |
| Värmeeffekt (min): | 750 W |
| Produktens färg: | Vit |
| Lutningsjustering: | Nej |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Svängbara: | Nej |
Spis Orbegozo Manualer
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026