Severin AT 9541 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin AT 9541 (72 sidor) i kategorin Brödrost. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
221
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Brödrost |
| Modell: | AT 9541 |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 190 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal skivor: | 2 skivor |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Smulbricka: | Ja |
| Antal slots: | 2 |
| Produktens färg: | Black, Grey, Metallic |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 800 W |
| Vikt inkl. förpackning: | 1700 g |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
| Stop/Avbryt knapp: | Ja |
| Elektronisk brännkontroll: | Ja |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
| Kontroll av färg på skorpan: | Ja |
| Hållare för rullar: | Ja |
| Automatisk Pop-up mekanism: | Ja |
| Varmhållningsgallret: | Ja |
| Variabel bredd på facken: | Nej |
Brödrost Severin Manualer
21 September 2024
21 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
Brödrost Manualer
Nyaste Brödrost Manualer
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025