Severin AT 9552 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin AT 9552 (72 sidor) i kategorin Brödrost. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
1.248
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Brödrost |
| Modell: | AT 9552 |
| Vikt: | 1500 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 195 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal skivor: | 2 skivor |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Smulbricka: | Ja |
| Antal slots: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 800 W |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Max. ineffekt: | 800 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Stop/Avbryt knapp: | Ja |
| Elektronisk brännkontroll: | Ja |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
| Kontroll av färg på skorpan: | Ja |
| Lång öppning: | Nej |
| Automatisk Pop-up mekanism: | Ja |
| Varmhållningsgallret: | Ja |
Brödrost Severin Manualer
21 September 2024
21 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
Brödrost Manualer
Nyaste Brödrost Manualer
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025