Severin GS 8858 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin GS 8858 (52 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin GS 8858 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

ART.-NR. GS 8858
DEGebrauchsanweisung Gefrierschrank 2
GBInstructions for use Cabinet freezer 15
FRMode d’emploi Congélateur armoire 27
NLGebruiksaanwijzing Vrieskast 39
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | GS 8858 |
| Produkttyp: | Bordsskiva |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 104 kWh |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | Isobutan (R600a) |
| Ursprungsland: | Kina |
| Hållbarhetsorganisationer: | amfori BSCI |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, ErP, REACH, WEEE |
| Energiklass: | C |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System): | 841840200 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 80 l |
| Positionering på marknaden: | Bordsskiva |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin GS 8858 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026