Severin VKS 8805 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin VKS 8805 (104 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin VKS 8805 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

ART.-NR. VKS 8805
DEGebrauchsanweisung Vollraumkühlschrank 2
GBInstructions for use Refrigerator 17
FRMode d’emploi Réfrigérateur armoire 29
NLGebruiksaanwijzing Koelkast 43
ESInstrucciones de uso Frigorífico 55
ITIstruzioni per l’uso Frigorifero 67
SVBruksanvisning Kylskåp 79
PLInstrukcja użytkowania Lodówka 91
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | VKS 8805 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 22000 g |
| Bredd: | 480 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 107 kWh |
| Förpackningens bredd: | 500 mm |
| Bruttovikt: | 26101 g |
| Hållbarhetsorganisationer: | amfori BSCI |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 26101 g |
| Ytterförpackningens bruttovikt: | 26101 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 875 mm |
| Ytterförpackningens längd: | 540 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 500 mm |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, ErP, REACH, WEEE |
| Djup med öppen dörr: | 913 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | 95 l |
| Kylkapacitet netto: | 94 l |
| Bredd med öppen dörr: | 780 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin VKS 8805 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026