Severin KA 4030 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4030
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4030 (58 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4030 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/58

FIN
RUS
Kaffeeautomat
Coffee Maker
Cafetière
Koffiezet apparaat
Cafetera
Caffettiera
Kaffemaskine
Kaffekokare
Kahvinkeitin
Ekspres do kawy
Καφετιρα
Кофеварка
Manuale d’uso
Instrucciones de uso
Gebruiksaanwijzing
Mode d'emploi
Instructions for use
Gebrauchsanweisung
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Руководство по эксплуатации
Οδηγες χρσεως
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4030 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 235 mm |
| Djup: | 265 mm |
| Höjd: | 354 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Modell: | Kaffe |
| Klockfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Effekt: | 1000 W |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
| Kokplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4030 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026