Severin KA 4849 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4849
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4849 (124 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4849 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/124

ART.-NO.
KA 4849 / KA 4850 / KA 4851
FILKA.
SEVERIN_GA_KA4850-4851_RZ_221208_nf.indd 1SEVERIN_GA_KA4850-4851_RZ_221208_nf.indd 108.12.22 11:3008.12.22 11:30
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4849 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 5750 g |
| Bredd: | 170 mm |
| Djup: | 382 mm |
| Höjd: | 460 mm |
| Sladdlängd: | 0.8 m |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | - l |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 1520 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Kaffebönor |
| Koppkapacitet: | - koppar |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Cup, Jug, Thermos |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Surround modes quantity: | 2 l |
| Typ av kvarn: | Kaffekvarn av rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4849 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026