Severin KA 9314 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9314
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9314 (84 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9314 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Duo-Kaffeeautomat 4
Duo Coffee Maker 11
Cafetière Duo 17
Duo Koffiezetapparaat 24
Cafetera Dúo 31
Caffettiera Duo 38
Duo Kaffemaskine 45
Duo kaffebryggare 51
Duo-kahvinkeitin 57
Cafeteira dupla 63
Ekspres do kawy Duo 70
Διπλή καφετιέρα 77
DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PT Manual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. KA 9314 / KA 9315
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9314 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 4400 g |
| Bredd: | 395 mm |
| Djup: | 255 mm |
| Höjd: | 366 mm |
| Sladdlängd: | 0.7 m |
| Förpackningens bredd: | 405 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Två kannor samtidigt: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Sladdlös: | Nej |
| Effekt: | 1000 W |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 253 mm |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 16 koppar |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9314 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026