Severin KA 4815 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4815
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4815 (76 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4815 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

DE Gebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NL Gebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DK Brugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NR. KA 4815 / KA 4816 / KA 4817 / KA 4822
Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 10
Cafetière 15
Koffiezet apparaat 21
Cafetera 27
Caffettiera 33
Kaffemaskine 39
Kaffekokare 44
Kahvinkeitin 49
Ekspres do kawy 54
Καφετιέρα 60
Кофеварка 66
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4815 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 30 g |
| Bredd: | 22 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 12 mm |
| Förpackningens vikt: | 60 g |
| Förpackningens bredd: | 100 mm |
| Djuppackning: | 150 mm |
| Förpackningshöjd: | 32 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.25 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Medföljande kablar: | LAN (RJ-45) |
| Ursprungsland: | China |
| Kod Storbritanniens handelstull: | 85176990 |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Justerbar kaffestyrka: | Nej |
| Användarvänlig: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Typ produkt: | PoE-tester |
| Förpackningsvolym: | 480 cm³ |
| Testtyp: | PoE-tester |
| Anslutningar som stöds: | RJ-45 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Antal pipar: | 1 |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
| Locktyp: | Uppfällbart lock |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
| Material på behållare för bryggt kaffe: | Glas |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4815 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026