Severin KA 9251 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9251
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9251 (88 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9251 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PT Manual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. KA 9250 / 9251 / 9252 / 9253 / 9254 / 9255 / 9256 / 9257
Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 11
Cafetière 17
Koffiezetapparaat 24
Cafetera 31
Caffettiera 38
Kaffemaskine 45
Kaffekokare 51
Kahvinkeitin 57
Cafeteira elétrica 63
Ekspres do kawy 69
Καφετιέρα 76
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9251 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 2062 g |
| Bredd: | 360 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 360 mm |
| Förpackningens vikt: | 2834 kg |
| Förpackningens bredd: | 250 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Synlig vattennivå: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 250 mm |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Multidryck: | Nej |
| Locktyp: | Uppfällbart lock |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9251 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026