Severin KP 1070 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KP 1070 (84 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
933
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | KP 1070 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 294 mm |
| Djup: | 360 mm |
| Höjd: | 64 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| På / av-knapp: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 1 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 210 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Stor |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2000 W |
| Typ av ytskikt: | Keramiska |
| Regelbunden brännare / kokzon diameter: | 210 mm |
| Lätt att rengöra: | Ja |
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026