Severin KP 1092 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KP 1092 (65 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
65
Nedladdningar
307
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | KP 1092 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 250 mm |
| Djup: | 285 mm |
| Höjd: | 80 mm |
| Produktens färg: | Borstat stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Typ av spishäll: | Gjutjärnsplatta |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 1 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1500 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Regelbunden brännare / kokzon diameter: | 180 mm |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 1500 W |
| Material i hällstativ: | Rostfritt stål |
| Hällskydd för spishäll: | Nej |
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026