Severin KS 9788 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KS 9788 (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin KS 9788 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KS 9788 |
| Vikt: | 50266 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 131 kWh |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Ursprungsland: | Kina |
| Termostat: | Ja |
| Hållbarhetsorganisationer: | amfori BSCI |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Låddjup: | 670 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 54000 g |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, ErP, REACH, WEEE |
| Djup med öppen dörr: | 1205 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 254 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 841821990 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KS 9788 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Severin Manualer
19 Oktober 2025
18 Oktober 2025
19 Februari 2025
14 Februari 2025
14 Februari 2025
1 Februari 2025
20 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026