Severin KS 9807 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KS 9807 (104 sidor) i kategorin Frys. Denna manual har varit användbar för 35 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
104
Nedladdningar
729
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KS 9807 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 515 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 153 kWh |
| Förpackningens vikt: | 19 kg |
| Förpackningens bredd: | 465 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2.5 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 510 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Fryskapacitet netto.: | 32 l |
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026