Severin RG 2372 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin RG 2372 (72 sidor) i kategorin Gourmetstället. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
222
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Gourmetstället |
| Modell: | RG 2372 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 8300 g |
| Bredd: | 434.3 mm |
| Djup: | 150.8 mm |
| Höjd: | 328.9 mm |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Förpackningens bredd: | 510 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Garantikort: | Ja |
| Audio-ingan (L, R): | 2 |
| Kompositvideoingång: | 2 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| 3D: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Inbyggda ljudavkodare: | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Neo:6, DTS-HD, DTS-HD Master Audio |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 5.1 kanalen |
| Kompositvideoutgång: | 1 |
| D/A-omvandlare: | 24-bit/192kHz |
| HDMI in: | 5 |
| Frekvensband som stöds: | FM |
| Internetradiotjänster stöds: | Pandora, SIRIUS Internet Radio |
| Digitalt ljud optiskt in: | 1 |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Förstärkare: | Ja |
| Antal personer: | 8 personer |
| FM-band: | 87.5 - 107.9 MHz |
| Djupt färgstöd: | Ja |
| XV färgstöd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Digital ljudingång (koaxial): | 1 |
| AirPlay: | Ja |
| Uteffekt per kanal (20-20KHz@8 Ohm): | 75 W |
| Uteffekt per kanal (1KHz@6 Ohm): | 120 W |
| Antal kokkärl: | 8 styck |
| Multi-Zone kapacitet: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Effekt: | 1300 W |
| Låddjup: | 288 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7374 g |
| Formfaktor: | Rektangulär |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Diskvattensäkra delar: | Nej |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Nej |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Grillytans storlek: | 460 x 230 mm |
Gourmetstället Severin Manualer
30 Juli 2024
27 Juli 2024
26 Juli 2024
Gourmetstället Manualer
Nyaste Gourmetstället Manualer
16 Oktober 2024
12 Oktober 2024
11 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024