Severin RG 2374 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin RG 2374 (72 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
1.546
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | RG 2374 |
| Vikt: | 8060 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 245 mm |
| Höjd: | 285 mm |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Antal personer: | 8 personer |
| Antal kokkärl: | 8 styck |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| bruksanvisning: | Ja |
| Effekt: | 1500 W |
| Låddjup: | 560 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8962 g |
| Formfaktor: | Rektangulär |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Grillytans storlek: | 485 x 240 mm |
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026