Severin Style AT 2507 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin Style AT 2507 (71 sidor) i kategorin Brödrost. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
71
Nedladdningar
1.462
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Brödrost |
| Modell: | Style AT 2507 |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal skivor: | 2 skivor |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Effekt: | 900 W |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
| Stop/Avbryt knapp: | Ja |
| Elektronisk brännkontroll: | Ja |
| Borttagbart smulmagasin: | Ja |
| Kontroll av färg på skorpan: | Ja |
| Hållare för rullar: | Ja |
| Smörgåsgaller: | Nej |
| Automatisk Pop-up mekanism: | Ja |
Brödrost Severin Manualer
21 September 2024
21 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
Brödrost Manualer
Nyaste Brödrost Manualer
9 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025