Severin TO 2041 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin TO 2041 (54 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
54
Nedladdningar
557
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO 2041 |
| Bredd: | 460 mm |
| Djup: | 435 mm |
| Höjd: | 265 mm |
| Grill: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 0 - 230 ° C |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 23 l |
| Antal nivåer: | 2 |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 23 l |
| Totalt ugn: | 1500 W |
| Ugnström: | 1500 W |
| Normalkokning: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Mått, bakplåt: | 315 x 285 mm |
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026