Severin TO2053 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin TO2053 (64 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
64
Nedladdningar
1.495
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TO2053 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 562 mm |
| Djup: | 420 mm |
| Höjd: | 335 mm |
| Grill: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 100 - 230 ° C |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 28 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 1500 W |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 28 l |
| Totalt ugn: | 1500 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Klar larm: | Ja |
| Mått, bakplåt: | 365 x 270 mm |
Ugn Severin Manualer
22 September 2024
6 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026