Siemens iQ300 GS29NEW3V Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 GS29NEW3V (43 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 GS29NEW3V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/43

GH*HEUDXFKVDQOHLWXQJ
HQ,QVWUXFWLRQIRU8VH
IU0RGHG·HPSORL
LW,VWUX]LRQLSHU,XVR
QO*HEUXLNVDDQZLM]LQJ
Gefriergerät
Freezer
Congélateur
Congelatore
Vriesapparaat
GS..N..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | iQ300 GS29NEW3V |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1610 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 214 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 20 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Frystemperatur (min): | - ° C |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 25 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 200 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Frys temperatur (max): | - ° C |
| Konverterbar frys: | Nej |
| Antal kylblock: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 GS29NEW3V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Siemens Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
2 Mars 2026
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
19 Oktober 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026