Siemens iQ300 GS36NVI3P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 GS36NVI3P (102 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 GS36NVI3P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/102
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | iQ300 GS36NVI3P |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Vikt: | 76300 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 237 kWh |
| Sladdlängd: | 2.5 m |
| Förpackningens vikt: | 85 kg |
| Förpackningens bredd: | 770 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 20 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Krom |
| Låddjup: | 660 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 85000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 25 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 242 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Siemens-teknik (förvaring av livsmedel): | varioZone |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 GS36NVI3P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Siemens Manualer
22 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
2 Mars 2026
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
9 Juni 2025
19 Oktober 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
