Siemens iQ300 KG39EVW4A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 KG39EVW4A (29 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 58 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 KG39EVW4A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ300 KG39EVW4A |
| Vikt: | 75800 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 2010 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 168 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | 14 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | VDE |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 35 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 337 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 88 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 249 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Avfrosta vattenutlopp: | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 22 l |
| Antal löstagbara hyllor: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 KG39EVW4A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
